Od 30 lat wspieramy naszych Klientów

Klika słów o VIP STYLE

LAT DOŚWIADCZENIA
SALONÓW SPRZEDAŻY
Doradców i Sprzedawców
+
Miesięcy gwarancji

Zobacz kim jesteśmy

Zespół VipStyle

Sprzedażą i doradztwem na VIPSTYLE.pl zajmuje się krakowska firma Lobos Sp. z o.o. Od przeszło 30 lat doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Zdobyliśmy zaufanie setek tysięcy Klientów i nie ustajemy, by dalej je budować. Prowadzimy między innymi sprzedaż artykułów biurowych oraz urządzeń. Częścią asortymentu w dwóch działających sklepach internetowych są również eleganckie pióra i długopisy znanych marek. Postanowiliśmy jednak znacznie rozszerzyć ofertę ekskluzywnych produktów piśmienniczych oraz zestawów prezentowych.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, pomożemy w wyborze najlepszego produktu, który spełni Twoje oczekiwania. Wygoda działania sklepu internetowego umożliwi Ci dokonywanie zakupu w dowolnym czasie, w sposób przejrzysty i bezpieczny.
Zapewniamy czytelne informacje na stronie, atrakcyjne ceny oraz bezpieczeństwo transakcji. Naszym celem jest profesjonalna obsługa i satysfakcja Klienta.

Chętnie doradzimy i podzielimy się swoją wiedzą, jeśli będziesz potrzebować konsultacji. W razie pytań lub wątpliwości zadzwoń do nas lub napisz.