Warunki płatności

Warunki PŁATNOŚCI

Proponujemy kilka możliwości zapłaty. Każdy z nich zapewni bezpieczeństwo transakcji oraz poufność Twoich danych. Jeśli chcesz spokojnie i w bezpieczny sposób dokonać zakupu, to dobrze trafiłeś. Wybierz spośród 4 sposobów zapłaty ten, który najbardziej Ci odpowiada.

DotPay – bezpieczna i szybka płatność online

Aby zapewnić Ci najwyższe standardy bezpieczeństwa i umożliwić szybką opłatę, korzystamy z systemu płatności internetowych DotPay. To bardzo szybki i wygodny sposób na dokonanie płatności elektronicznych. Płatność DotPay daje Ci następujące możliwości:

  • Szybki transfer –przekierowanie do strony Twojego banku gdzie dokonujesz szybkiej płatności. DotPay współpracuje z ponad 28 polskimi bankami!
  • Płatność dowolną kartą płatniczą (akceptacja kart Visa, Mastercard i innych zarówno kredytowych, jak i debetowych) – wystarczy podać dane swojej karty płatniczej i zatwierdzić transakcję.
  • BLIK – jeśli robisz zakupy przez telefon, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wystarczy wisać kod wygenerowany przez aplikację. Zapłata za zakupy nastąpi w kilka sekund.

Płatność w systemie DotPay jest w pełni bezpieczna. Bardzo szybko, już po kilkunastu sekundach od transakcji otrzymujesz na maila potwierdzenie płatności. Dzięki temu Twoje zakupy szybciej do Ciebie trafią. Nie ryzykujesz pomyłki, ponieważ dane przelewu są uzupełniane automatycznie. Proces płatności jest w pełni zintegrowany z systemem bankowym.

Płatność gotówką przy odbiorze w siedzibie firmy!

Jeśli nie jesteś zdecydowany i chcesz wcześniej obejrzeć produkt, zapraszamy do naszego sklepu. Zamów towar z możliwością odbioru osobistego i odbierz go na miejscu bez ponoszenia dodatkowych kosztów za dostawę. Oto nasz punkt odbioru:

  • sklep firmowy LOBOS przy Al. Powstania Warszawskiego 15 w Krakowie – możliwa płatność kartą płatniczą oraz gotówką lub odbiór wcześniej opłaconego towaru

Po dostarczeniu towaru z magazynu centralnego do wybranego punktu odbioru, poinformujemy Cię o tym mailowo. Czas dostawy to 1-2 dni.