Wyjątkowe kolekcje Waterman

Wyjątkowe kolekcje Waterman

Najwyższej klasy długopisy i pióra wieczne marki Waterman od lat powstają we Francji w Nantes i mają niewątpliwie status kultowych produktów piśmienniczych. Cechuje je najwyższa jakość, piękno i wykonanie z najlepszych szlachetnych materiałów jak złoto, platyna czy pallad. Przeszło 130 lat doświadczenia zaowocowało zachwycającym niepowtarzalnym stylem i elegancją. Przedstawiamy poniżej kilka z najpiękniejszych kolekcji Waterman.

Poznaj Ikony Watermana

Kolekcja Expert pojawiła się w latach 1990-92 i cechuje ją obszerny opływowy kształt, dzięki czemu dobrze trzyma się w dłoni. Nowoczesność łączy się tu z tradycją. Expert charakteryzuje się szykownym i eleganckim biznesowym stylem, głębokimi bogatymi lakierami oraz nowoczesnymi wykończeniami, jak szerokie mosiężne pierścienie. Wysokiej jakości stalówka zapewnia niezawodny przepływ atramentu, czyniąc pióra Expert nie tylko pięknymi ozdobami. Skuwka zwraca uwagę skośnie zakończonym guzikiem. Solidny, mocny klips w kształcie krawata posiada pośrodku rozcięcie.

Niezwykle smukła i wystawna linia Hémisphère istnieje na rynku od 1994 roku i niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Dzięki wysokiej jakości stalówki zapewnia niezrównaną płynność atramentu. Hémisphère wyposażona została w smukły klips i kontrastowy szeroki pierścień, który podkreśla delikatne kształty pióra czy długopisu. Elegancki i subtelny profil pokryty został pięknym gładkim lakierem w wielu wersjach kolorystycznych, aby można było wybrać ulubioną barwę, która podkreśli nasz indywidualny styl.


Inspirowaną wielkimi dziełami architektury kolekcję Perspective Waterman wprowadził w 2008 roku. Z jednej strony nie wyróżnia jej klasyczny, prosty kształt. Urzeka natomiast wyjątkowymi wykończeniami i misternymi szczegółami. Charakterystyczny dla linii jest wyszukany geometryczny grawer i nietypowy teleskopowy uchwyt z metalu. Szeroki pierścień o nietypowej stylistyce i pięknie wyrzeźbiona stalówka dopełniają całości. Dzięki skomplikowanym detalom i wyrafinowanej, dyskretnej kolorystyce Perspective przemawia wdziękiem i wyjątkowością.

Kolekcja Exception z 2004 roku, jak sama nazwa wskazuje, jest wyjątkowa. Pośród pozostałych linii Watermana wyróżnia ją unikatowy czworokątny kształt i pomysłowe, niekonwencjonalne podejście do projektu. Kwadratowy korpus zwęża się i zaokrągla w przedniej części, aby zapewnić komfort i wygodę pisania. Profil pokryty został jedwabistym lakierem o głębokiej barwie. Niezwykle gładka stalówka wręcz tańczy po papierze. Exception to wyszukana, kreatywna kolekcja nieprzeciętnej jakości w nowoczesnym i jednocześnie prestiżowym stylu.

Znakomita jakość i wyrafinowany francuski styl

Odpowiedni ciężar, dobre wyważenie, znakomicie wyprofilowana stalówka z najlepszych materiałów zapewniają wygodę użytkowania i płynność pisania. Wyrafinowany wygląd sprawia, że pióra i długopisy Waterman przyciągają wzrok i są ponadczasowe. O znakomitej jakości świadczy również to, że każde pióro jest ręcznie składane i sprawdzane przez eksperta, zanim trafi do sprzedaży. Zatem możemy śmiało uznać, że produkty marki Waterman to dobry wybór dla każdego miłośnika ręcznego pisania. Będą bowiem służyły przez lata.

SALON LOBOS

Al. Powstania Warszawskiego 15
Kraków 31-539
(+48) 502 264 163
e-mail: sklep@vipstyle.pl

DANE REJESTROWE

LOBOS Sp. z o.o.:
ul. Medweckiego 17
31-870 Kraków

NIP: 676-007-74-60
REGON: 008017460

Wyślij zapytanie