Walentynkowe niespodzianki

Walentynkowe niespodzianki

Walentynki zgodnie z legendą pochodzą od rzymskiego święta Luperkalia obchodzonego od 13 do 15 lutego. Wraz z nadejściem chrześcijaństwa, rzymskie święto płodności stało się świętem miłości, głównie dzięki poematowi Chaucera „Ptasi sejm”, w którym znajduje się wiele miłosnych aluzji. Współcześnie Walentynki to święto zakochanych, które pozwala „zatrzymać” szybko biegnący czas, odsunąć codzienność i podarować najważniejszej w życiu osobie romantyczne chwile, wyrażające się atmosferą miłości i przywiązania.

Od XVIII w. upominki bardzo często towarzyszą Walentynkom. Według nas, najlepsze są eleganckie artykuły piśmiennicze, które codziennie będziemy wykorzystywać i miło wspominać. Prezent dla ukochanej osoby powinien być bardzo romantyczny i osobisty. Takim upominkiem może być pióro wieczne, stylowy długopis lub elegancki notatnik. Taki prezent wyraźnie pokazuje jak bliska jest dla nas druga osoba i jak szczególne więzi nas łączą.

NOTATNIKI LEUCHTTURM1917

Trudno przecenić wartość notatników i notesów. Służą nam od dawna w codziennym życiu w pracy, w szkole i w domu. Robimy w nich ważne notatki, pomysły, szkice, piszemy listy lub zapisujemy myśli i powierzamy swoje sekrety. Elegancki notatnik Leuchtturm1917 to znacznie więcej niż zwykły plik kartek, to miejsce, które przechowuje wspomnienia i zatrzymuje je w czasie.

Faber-Castell E-MOTION PURE

Kolekcja E-Motion Pure wyróżnia się dynamicznym kształtem, a także eleganckimi kolorami. Symbioza minimalistycznego designu i klasycznych kolorów przyciąga wzrok, a także zdobi biurko swojego właściciela. Wygląd oraz dotyk aluminiowego korpusu ozdobionego wzorem czaruje doświadczonych koneserów instrumentów piśmiennych. Stalówka pióra wiecznego w kolorze korpusu wykończona została unikalną techniką PVD. W zestawie dołączone jest oryginalne etui Faber-Castell.

PARKER DUOFOLD

Pióra wieczne Parker Duofold to jedne z najbardziej oryginalnych i przy okazji urodziwych produktów piśmienniczych. Wyjątkowe pod każdym względem, poczynając od formy, designu czy jakości, na komforcie pisania kończąc. To pióra, które sprawiają, iż pisanie nabiera zupełnie nowego, niecodziennego wymiaru. Wygoda, uroda i styl, to cechy, które śmiało przypisać można każdemu pióru z osobna. Choć różnią się one między sobą wyglądem, to każde posiada cechy charakterystyczne dla marki – powstało z materiałów świadczących o ekskluzywności, cieszy się długowiecznością, jest niezawodne i niezastąpione. Parker Duofold to maksimum przyjemności z pisania.

NOTATNIKI CARAN D’ACHE

Kultowa kolekcja 849 marki Caran d’Ache została wzbogacona o modny i innowacyjny notatnik w kilku kolorach i formatach.  Notatniki są elegancko oprawione w płótno z praktycznymi udogodnieniami niezbędnymi do codziennego wykorzystywania. 

WATERMAN EXCEPTION

Elegancja serii Waterman Exception uderza w użytkownika i momentalnie sprawia, że czuje się on wyjątkowy. Pióra posiadają grawerowaną stalówkę wykonaną z 18-karatowego złota. Zastosowano w nich również bagnetowy system zamykania. Długopisy Waterman cechuje wyjątkowa elegancja oraz niezaprzeczalny szyk. Każde z nich wykonano z wysokiej jakości materiałów, aby utrzymać standardy, które przez wszystkie lata na rynku wypracowała sobie marka. Samo pisanie nimi sprawia przyjemność.

CARAN D’ACHE LEMAN

Produkty Caran D’Ache z serii Léman to kwintesencja rzemiosła spod znaku Swiss Made. Bogactwo wspaniałych kolorów i płynnych krzywych żywo odzwierciedlają szwajcarski krajobraz i piękno. Błyszczący lub subtelnie matowy lakier podkreśla wyjątkowy styl i wiedzę genewskiego Maison w dziedzinie kolorów. Wybór odcieni oparty jest na wyjątkowej palecie kolorów, która została opracowana przez dziesięciolecia. W wersjach dwukolorowych mistrzowski gilosz na pokrytych rodem srebrnych nasadkach dodaje całości koloru otaczającego korpus pióra. Pióra wieczne Caran d’Ache Léman z ich zaokrąglonymi kształtami zapewniają niezrównany komfort pisania.

SALON LOBOS

Al. Powstania Warszawskiego 15
Kraków 31-539
(+48) 502 264 163
e-mail: sklep@vipstyle.pl

DANE REJESTROWE

LOBOS Sp. z o.o.:
ul. Medweckiego 17
31-870 Kraków

NIP: 676-007-74-60
REGON: 008017460

Wyślij zapytanie