Stylowe prezenty świąteczne

Stylowe prezenty świąteczne

Pióra wieczne i długopisy to doskonałe prezenty dla przyjaciół oraz partnerów biznesowych. Nie tylko wskazują, jak ważna jest dla nas druga osoba, wyraźnie podkreślają więzi łączące obie strony. Przy wyborze instrumentu piśmienniczego istotny jest charakter przyszłego użytkownika oraz jego temperament.

Bez poznania tych szczegółów, prezent może zostać źle dobrany i zniknie w czeluści szuflady. Do dobrego tonu należy unikanie wszelkiej ostentacji. Umieszczanie grawerów bezpośrednio na piórze wiecznym lub długopisie, sprowadzi nasz prezent do rangi gadżetu. Sentencję wraz z dedykacją warto natomiast umieścić na grawerowanej wizytówce wewnątrz pudełka. Nigdy nie zapominajmy o dodatkach. Opakowanie prezentowe, najlepiej markowe, dostarczane wraz z piórem wiecznym lub długopisem przez producenta, warto opakować skromnie i niepozornie. Efekt zaskoczenia będzie murowany.

Faber Castell E-MOTION PURE

Kolekcja E-Motion Pure wyróżnia się dynamicznym kształtem, a także eleganckimi kolorami. Symbioza minimalistycznego designu i klasycznych kolorów przyciąga wzrok, a także zdobi biurko swojego właściciela. Wygląd oraz dotyk aluminiowego korpusu ozdobionego wzorem czaruje doświadczonych koneserów instrumentów piśmiennych. Stalówka pióra wiecznego w kolorze korpusu wykończona została unikalną techniką PVD. W zestawie dołączone jest oryginalne etui Faber-Castell.

PARKER DUOFOLD

Pióra wieczne Parker Duofold to jedne z najbardziej oryginalnych i przy okazji urodziwych produktów piśmienniczych. Wyjątkowe pod każdym względem, poczynając od formy, designu czy jakości, na komforcie pisania kończąc. To pióra, które sprawiają, iż pisanie nabiera zupełnie nowego, niecodziennego wymiaru. Wygoda, uroda i styl, to cechy, które śmiało przypisać można każdemu pióru z osobna. Choć różnią się one między sobą wyglądem, to każde posiada cechy charakterystyczne dla marki – powstało z materiałów świadczących o ekskluzywności, cieszy się długowiecznością, jest niezawodne i niezastąpione. Parker Duofold to maksimum przyjemności z pisania.

WATERMAN EXCEPTION

Elegancja serii Waterman Exception uderza w użytkownika i momentalnie sprawia, że czuje się on wyjątkowy. Pióra posiadają grawerowaną stalówkę wykonaną z 18-karatowego złota. Zastosowano w nich również bagnetowy system zamykania. Długopisy Waterman cechuje wyjątkowa elegancja oraz niezaprzeczalny szyk. Każde z nich wykonano z wysokiej jakości materiałów, aby utrzymać standardy, które przez wszystkie lata na rynku wypracowała sobie marka. Samo pisanie nimi sprawia przyjemność.

CARAN D’ACHE LEMAN

Produkty Caran D’Ache z serii Léman to kwintesencja rzemiosła spod znaku Swiss Made. Bogactwo wspaniałych kolorów i płynnych krzywych żywo odzwierciedlają szwajcarski krajobraz i piękno. Błyszczący lub subtelnie matowy lakier podkreśla wyjątkowy styl i wiedzę genewskiego Maison w dziedzinie kolorów. Wybór odcieni oparty jest na wyjątkowej palecie kolorów, która została opracowana przez dziesięciolecia. W wersjach dwukolorowych mistrzowski gilosz na pokrytych rodem srebrnych nasadkach dodaje całości koloru otaczającego korpus pióra. Pióra wieczne Caran d’Ache Léman z ich zaokrąglonymi kształtami zapewniają niezrównany komfort pisania.

SALON LOBOS

Al. Powstania Warszawskiego 15
Kraków 31-539
(+48) 502 264 163
e-mail: sklep@vipstyle.pl

DANE REJESTROWE

LOBOS Sp. z o.o.:
ul. Medweckiego 17
31-870 Kraków

NIP: 676-007-74-60
REGON: 008017460

Wyślij zapytanie