Promocja produktów Parker

Promocja produktów Parker

Firma PARKER należy do najbardziej prestiżowych marek w dziedzinie produkcji artykułów piśmiennych. Na początku XX wieku firma stała się wiodącym producentem na świecie. W naszym kraju niezmiennie od wielu lat marka Parker cieszy się zasłużoną renomą. Parker to niezwykle cenne i posiadające ogromną wartość kolekcjonerską i sentymentalną produkty.

PROMOCJA PARKER!
Do zakupu pióra lub długopisu otrzymasz naboje lub wkłady żelowe GRATIS!

Sklep VipStyle.pl wspólnie z marką Parker przygotował dla Państwa małą niespodziankę.

  • Każdy Klient kupujący pióro otrzyma: 1 opakowanie naboi.
  • W przypadku zakupu długopisu: 2 wkłady żelowe.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z produktami dostępnymi w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród oferowanych artykułów piśmiennych znajdą Państwo modele piór i długopisów, które warto podarować bliskiej osobie lub kupić na własny użytek.

Pióra marki Parker

Polecamy je szczególnie tym Klientom, którzy uwielbiają promocje oraz osobom, które szukają świetnej jakości produktów, o doskonałym designie w okazyjnej cenie.

Niebieskie naboje do pióra wiecznego Parker

Naboje do piór wiecznych marki Parker w niebieskim kolorze, to jedne z najczęściej wybieranych nabojów, ze względu na standardowy, klasyczny kolor. Naboje te mają znakomitą jakość, która pozwala na długotrwałe pisanie, są bardzo wydajne, dzięki czemu można pisać nimi naprawdę długo. Atrament użyty w nabojach nie wysycha, co jest bardzo praktyczne. Dodatkowo zasobnik oraz zbiorniczek zapasowy jaki zastosowano w nabojach jest świetnym sposobem na poinformowanie użytkownika o tym, iż kończy się atrament.

Naboje pasują do wszystkich typów piór wiecznych Parker. Cieszą się dużą popularnością z uwagi na funkcjonalność oraz wygodę, a sama marka Parker stworzona została z myślą o osobach doceniających rzeczy wyjątkowe. Naboje pakowane po 5 sztuk w pudełku.

Długopisy marki Parker

Polecamy je Klientom, którzy uwielbiają praktyczne i eleganckie akcesoria piśmiennicze – niezawodne, w doskonałej jakości, o doskonałym designie w okazyjnej cenie.

WKŁADY ŻELOWE ECONOMY NIEBIESKI (M)

Zapewnij sobie niezawodnie płynne, kolorowe pismo, przekształcając swój długopis PARKER w długopis żelowy. Technologia zapewniająca płynne pisanie bez przerw i szybkie schnięcie pozwala kreślić precyzyjne linie przy mniejszej ilości zabrudzeń. Intensywnie niebieski tusz żelowy pomaga przelewać na papier myśli i inspirujące nowe pomysły. Doskonały towarzysz dla Twojego długopisu Jotter Originals, łączący stylowe wzornictwo linii Jotter z płynnością pisania marki Parker. Zawiera: 2 wkłady żelowe w kolorze niebieskim pasujące do wszystkich długopisów PARKER i długopisów żelowych, z końcówką medium pozwalającą kreślić wyraziste i czytelne szczegóły. Wysokiej jakości technologia żelowa Parker Quinkflow i tusz w żywym odcieniu niebieskiego zapewniają jeszcze większą płynność pisania, bez rozmazywania i przerywania. Wkłady żelowe Parker to doskonałe dopełnienie dla Twojego długopisu Jotter Originals – połączenie stylowego wzornictwa i płynności pisania. Niezawodność i ekspertyza marki Parker ułatwiają robienie codziennych notatek i przelewanie śmiałych pomysłów na papier.

SALON LOBOS

Al. Powstania Warszawskiego 15
Kraków 31-539
(+48) 502 264 163
e-mail: sklep@vipstyle.pl

DANE REJESTROWE

LOBOS Sp. z o.o.:
ul. Medweckiego 17
31-870 Kraków

NIP: 676-007-74-60
REGON: 008017460

Wyślij zapytanie