Niezniszczalny Parker JOTTER

Niezniszczalny Parker JOTTER

Natychmiast rozpoznawalna linia długopisów Parkera, od 60 lat pozostaje prawdziwą ikoną wzornictwa. Mowa o długopisie Jotter, ikonicznym produktem z większym korpusem, doskonałym dla każdego, kto ceni komfort pisania. Lekki i opływowy, z mechanizmem przyciskowym o rozpoznawalnym kliknięciu. Kultowy w najdrobniejszym szczególe: od robiącego wrażenie, nowoczesnego wzornictwa matowej nasadki i korpusu po charakterystyczny klips w kształcie strzałki i przycisk, których połysk dopełnia całości.

OBROTOWY WKŁAD

Jotter był pierwszym długopisem wyprodukowanym przez firmę Parker, potem w tej serii pojawiły się również pióra i ołówki automatyczne. Parker wprowadził swój pierwszy długopis Jotter w styczniu 1954 roku. Miał większy wkład, który pisał 5 razy dłużej niż inne. Jego ważną cechą był obrotowy wkład, który obracała się za każdym razem, gdy został naciśnięty przez przycisk wysuwu. Dzięki temu wkład, a właściwie jego kulka zużywała się równomiernie.


Parker Jotter XL

Współczesne długopisy Parker Jotter posiadają korpus i nasadkę ze stali szlachetnej powlekanej kolorem, z zastosowaniem technologii PVD, która charakteryzuje się doskonałą odpornością na zużycie. Technologia QuinkFlow zapewnia gładsze, czystsze i równiejsze pismo. Wykończenia o wysokim połysku i słynny klip w kształcie strzały.

Oferowany w pięknym opakowaniu prezentowym, Jotter XL będzie wyszukanym prezentem dla absolwentów, osób poszukujących pierwszej pracy oraz dla każdego, kto ceni dobre pisanie. Do dzisiaj Jotter jest jednym z najpopularniejszych produktów w kolekcji marki Parker.


SALON LOBOS

Al. Powstania Warszawskiego 15
Kraków 31-539
(+48) 502 264 163
e-mail: sklep@vipstyle.pl

DANE REJESTROWE

LOBOS Sp. z o.o.:
ul. Medweckiego 17
31-870 Kraków

NIP: 676-007-74-60
REGON: 008017460

Wyślij zapytanie