Ekskluzywne notatniki Leuchtturm1917

Ekskluzywne notatniki Leuchtturm1917

Przedstawiamy wysokiej klasy notesy tworzone przez rodzinną firmę Leuchtturm1917, której doświadczenie sięga 1917 roku. Już czwarte pokolenie dba o najwyższe standardy i rozwija swój klasyczny produkt, by zaspokoić oczekiwania współczesnego odbiorcy. Notatniki cechuje przede wszystkim wyjątkowa trwałość, doskonała jakość oraz wizualne piękno. Nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale są również bardzo funkcjonalne.

Notatnik Leuchtturm1917 – mały przedmiot – wiele zastosowań

     Od lat korzystamy z notesów zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Nie mówiąc już o szkole czy studiach, gdzie notowanie ręczne jest wręcz niezbędne. Notatnik może być powiernikiem myśli, zapisków, ważnych informacji, ale także szkicownikiem i przenośnym albumem prac artystycznych w niewielkim formacie. Powierzamy mu swoje najskrytsze sekrety, przechowuje dla nas wspomnienia. Zapisujemy na jego kartach inspirujące pomysły albo prozaiczne sprawy jak listy zakupów, godziny spotkań czy plan dnia.

     Wiadomo, że pisanie odręczne to czynność rozwijająca i stymulująca umysł. Nie tylko rozwija manualnie, ale pomaga również w zapamiętywaniu. Motto firmy Leuchtturm1917 to: „Denken mit der Hand”, co można luźno przetłumaczyć, że odręczne pisanie to myślenie. Kiedy przelewamy swoje myśli na papier, jednocześnie je formułujemy i porządkujemy. Za pomocą dłoni kształtujemy nasze myślenie, uczymy się nowych rzeczy i staramy się je zrozumieć. Dlatego pomimo rozwoju nowoczesnych technologii warto robić notatki odręcznie, ponieważ dzięki temu poprawiamy swoją pamięć i pobudzamy „szare komórki”.

Dlaczego notatniki Leuchtturm1917 są wyjątkowe?

     Ekskluzywne notatniki z oferty Leuchtutrm1917 wyposażone zostały w doskonały, bezkwasowy papier, który jest stworzony nie tylko do pisania piórem, ale również do szkicowania i rysowania. Aż 251 stron pozwala długo cieszyć się swoim ulubionym zeszytem. Uporządkowanie notatek bardzo ułatwia możliwość utworzenia spisu treści dzięki specjalnemu miejscu oraz wprowadzonej numeracji stron. Może właśnie w notesie Leuchtutrm1917 napiszesz swoją pierwszą powieść lub opowiadanie? Dodatkowo w wyposażeniu znajdują się etykiety, które pozwolą opisać nie tylko okładkę, ale również grzbiet, aby łatwo było odnaleźć notatnik na półce. Wewnątrz okładki znajduje się specjalna kieszeń, do której możemy schować luźne kartki. Praktyczne zamknięcie na gumkę zabezpiecza zawartość notesu.     Czyż nie jest irytujące, kiedy otwieramy książkę lub notes, a on zaraz sam się zamyka? Z notatnikiem Leuchtutrm1917 nie będziemy mieć podobnych powodujących rozdrażnienie sytuacji. Otwiera się on bowiem całkiem na płasko, pozwalając na swobodne pisanie lub robienie szkiców. Pomocne są również dwie wstążkowe zakładki i dodatkowe strony z perforacją, które łatwo oderwać. Twarda, ale przyjemna w dotyku okładka doskonale zabezpiecza cenną zawartość notesu.

Elegancki notatnik w Twoim wybranym kolorze

    Leuchtturm1917 oferuje bardzo szeroki wachlarz kolorów okładek, również w nietypowych stonowanych pastelowych odcieniach jak na przykład w linii Muted Colours. W podstawowej palecie znajdziemy klasyczne kolory oraz mocne intensywne barwy. Łącznie mamy dostępne aż 22 warianty. Bogata kolekcja pozwala wybrać taki notatnik, który będzie odzwierciedlał nasze upodobania i stanie się bardzo cennym i bliskim sercu przedmiotem. Dzięki różnorodnemu wyborowi swoim wyglądem notes będzie odzwierciedlać nasz styl i upodobania. Aby ukochany notatnik nabrał jeszcze bardziej osobistego charakteru, można na nim wytłoczyć swoje imię.

W ofercie Leuchtturm1917 znajdziemy 4 rodzaje liniatury. Tradycyjna kratka o wymiarach 5x5mm może posłużyć do wykonywania notatek, obliczeń matematycznych lub tabel. Szeroka linia idealnie sprawdzi się przy pisaniu, a gładki papier do wykonywania rysunków i szkiców. Dodatkowo mamy wersję notatnika w kropki, które pozwalają zachować symetrię pisania, ale są dyskretne. Ułatwiają również pracę przy tworzeniu rysunków i tabel.Piękne i funkcjonalne osobiste notesy Leuchtturm1917

Notatniki Leuchtturm1917 zostały wyposażone w różne funkcjonalne detale. Jednym z nich jest sprzedawany osobno pen-loop, czyli specjalna elastyczna szlufka, którą przyklejamy do notesu. Umożliwia ona wpięcie ulubionego długopisu lub pióra, aby zawsze mieć pod ręką komplet do zapisania ważnych dla nas notatek. Wysoka jakość notatników Leuchtturm1917 oraz dbałość o każdy szczegół zapewniają miłe wrażenia podczas ich użytkowania. Zachęcamy zatem do rozwijania swoich talentów przy pomocy ekskluzywnych notesów. Raz zapisane wspomnienia pozostaną na kartach papieru gotowe, by odkryć je na nowo w dowolnym momencie.SALON LOBOS

Al. Powstania Warszawskiego 15
Kraków 31-539
(+48) 502 264 163
e-mail: sklep@vipstyle.pl

DANE REJESTROWE

LOBOS Sp. z o.o.:
ul. Medweckiego 17
31-870 Kraków

NIP: 676-007-74-60
REGON: 008017460

Wyślij zapytanie