Atrament Chromatics Cosmic Black 50ml

SKU: 169L195 Kategoria: Tag:

Opis

Zalety atramentu do pióra

Niewątpliwie stosowanie atramentu do pióra jest korzystne cenowo. W jednej buteleczce znajduje się znacznie więcej płynu niż w paczce nabojów. Dzięki specjalnym tłoczkom lub konwerterom napełnianie nie jest trudne i znacznie zmniejsza ryzyko ubrudzenia dłoni. Nie musimy się ograniczać również do tradycyjnych kolorów, ponieważ znajdziemy atramenty w bardzo bogatej kolorystyce.

Atramenty Caran d’Ache

Marka Caran d’Ache powstała w 1915 roku i jest jedynym wytwórcą przyborów do pisania w Szwajcarii. Nazwa firmy nawiązuje do ołówka. Od powstania firmy aż po dziś, wszystkie produkty powstają w fabryce zlokalizowanej w Genewie i z przedmiotów codziennego użytku uczyniła prawdziwe dzieła sztuki. Atrament marki Caran d’Ache cechuje się intensywnymi barwami i mocnym pigmentem. Do wyboru mamy aż dwanaście różnych kolorów. Pięknie zaprojektowane flakoniki w kształcie graniastosłupa zwracają uwagę i ułatwiają napełnianie pióra.

Wysoka jakość

Wszystkie produkty szwajcarskiej marki, w tym atramenty są wykonane z najwyższą dbałością i mogą się pochwalić wysoką jakością. Skośna podstawa i szeroka szyjka kałamarza sprawiają, że napełnienie pióra jest dużo prostsze. Piękne, bogate i żywe kolory zachwycą niejednego konesera sztuki pisania. Niektóre z nich są rzadkie i niespotykane jak na przykład pomarańczowy, jasna zieleń, głęboka szarość.

Atrament Chromatics Cosmic Black Caran d’Ache

Wyrafinowany sześciokątny kształt szklanej buteleczki znacznie wyróżnia kałamarze Caran d’Ache na tle innych znanych marek. Każdy z dwunastu atramentów w ofercie marki zapakowany jest dodatkowo w elegancki, wysokiej jakości kartonik. Płyn zabezpiecza ciężka, solidna nakrętka. Na czytelnej etykiecie znajdziemy nazwę koloru, w tym przypadku Cosmic Black.

Najważniejsze cechy:

  • Atramenty szwajcarskiej marki Caran d’Ache to oferta 12 kolorów z kolekcji Chromatics.
  • Charakteryzują się niezwykle intensywnym pigmentem, który nadaje im charakter i styl.
  • Atrament umieszczony jest w szklanym flakonie w kształcie graniastosłupa.
  • Oprócz walorów estetycznych jego forma ułatwia nabieranie atramentu.
  • Całość opakowana jest w elegancki kartonik.
  • Pojemność: 50ml

Parametry techniczne:

Typ: atrament

Kolor: czarny

Pojemność: 50ml

 

Informacje dodatkowe

Dostępność

Dostępny 10 dni

Marka

Caran d'Ache

EAN

7630002320948

Typ

Atrament

Kolor

Czarny

Numer katalogowy

CD8011-009

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Atrament Chromatics Cosmic Black 50ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.